Från Gård
till Gaffel

Gris

Kontakta oss

Vakant
Inköpschef syd samt Affärsområdeschef gris
Tfn:
E-post:
Adress: HKScan, Torggatan 4, 291 81 Kristianstad

Marie Carlsson
Bromölla, Kristianstad, Hässleholm, Östra Göinge, Örkelljunga, Perstorp Olofström Sölvesborg, Karlshamn.
Tfn: 044-19 40 22
E-post: marie.carlsson@hkscan.com
Adress: HKScan, Torggatan 4, 291 81 Kristianstad

Kristina Atterback
Bjuv, Helsingborg, Höganäs, Åstorp, Klippan, Ängelholm, Båstad, Halmstad, Falkenberg, Laholm, Hylte, Varberg.
Tfn: 044-19 40 57
E-post: kristina.atterback@hkscan.com
Adress: HKScan, Torggatan 4, 291 81 Kristianstad

Anna Månsson
Trelleborg, Svedala, Malmö, Vellinge, Burlöv, Staffanstorp, Lomma, Kävlinge, Simrishamn, Tomelilla, Ystad, Skurup, Sjöbo, Lund, Eslöv, Höör, Hörby, Svalöv, Landskrona.
Tfn: 044-19 41 09
E-post: anna.mansson@hkscan.com
Adress: HKScan, Torggatan 4, 291 81 Kristianstad

Anders Andersson
Östra delarna av Västergötland, Kungsbacka, Mullsjö, Habo.
Tfn: 0511-251 81
E-post: anders.m.andersson@hkscan.com
Adress: HKScan, 532 89 Skara

Claes Ljungqvist
Aneby, Jönköping, Vaggeryd, Nässjö, Eksjö, Sävsjö, Vetlanda, Ljungby.
Tfn: 0511-253 81
E-post: claes.ljungqvist@hkscan.com
Adress: HKScan, 532 89 Skara

Bengt Danielsson 
Värmland, Bohuslän, Dalsland, Västra delarna av Västergötland.
Tfn: 0522-665527
E-post: bengt.danielsson@hkscan.com
Adress: HKScan, 532 89 Skara

Rune Elebring
Boxholm, Finspång, Kinda, Linköping, Mjölby, Motala, Norrköping, Vadstena, Ydre, Ödeshög och Tranås.
Tfn: 013-23 46 25
E-post: rune.elebring@hkscan.com
Adress: HKScan, Attorpsgatan 7, 582 91 Linköping

Hans Larsson
Närke, Eskilstuna, Strängnäs, Flen, Vingåker, Katrineholm, Gnesta, Nyköping, Trosa.
Tfn: 013-23 46 23
E-post: hans.larsson@hkscan.com
Adress: HKScan, Attorpsgatan 7, 582 91 Linköping

Frida Ljung
Alvesta, Växjö, Uppvidinge, Älmhult, Tingsryd, Markaryd, Lessebo, Värnamo, Gislaved, Gnosjö, Ljungby, Ronneby, Karlskrona
Tfn: 044-19 40 81
E-post: frida.ljung@hkscan.com
Adress: HKScan, Torggatan 4, 291 81 Kristianstad

Sophia Isberg
Kalmar län samt Åtvidaberg, Valdemarsvik och Söderköping kommun.
Tfn: 013-23 45 26
E-post: sophia.isberg@hkscan.com
Adress: HKScan, Attorpsgatan 7, 582 91 Linköping

Josefin Back
Västmanland, Uppland, Dalarna och Stockholms län.
Tfn: 018-16 75 06
E-post: josefin.back@hkscan.com
Adress: HKScan, 532 89 Skara

Lars Nilsson
Gävleborg, Härjedalen, Dalarna och Medelpad
Tfn: 018-16 75 19
E-post: lars.nilsson@hkscan.com
Adress: HKScan, 532 89 Skara

Jakob Danielsson
Inköpschef norr samt affärsområdeschef nöt
Tfn: 018-16 75 77
E-post: jakob.danielsson@hkscan.com
Adress: HKScan, Box 30223, 104 25 Stockholm

 

Prenumerera

HKScan Agri
Torggatan 4
291 81 Kristianstad
Telefon: 0771-500 500
se.hkscanagri@hkscan.com